Eesti English
Latviski
По-русски
Jaunumi »

Igauņu gaisa akrobāte Grēte Grosa Rīgā

View all photos
10.04.2018

Rīgas cirks piedāvā:

akadēmiskās mūzikas un laikmetīgā cirka sinerģija koncertizrādē “Robežas” otrdien, 10. aprīlī plkst. 19.00 mākslas centrā ZUZEUM, Lāčplēša ielā 101, Rīgā.
Izrādes garums: 40 minūtes.

Izrāde “Robežas”/Confines ir igauņu gaisa akrobātes Grētes Grosas (Grete Gross) un latviešu mūziķu Ērika Kiršfelda, Venta Zilberta kopdarbs. Izrādē Grēte Grosa ar un caur savu dzeju, gaisa akrobātiku, vizuālās mākslas elementiem un izcilā igauņu komponista Arvo Perta (Arvo Pärt) mūziku runā par sevis meklējumiem, ceļu uz sevis pieņemšanu un mīlēšanu. Slāni pa slānim nolobot apkārtējo čaulu un ieskatoties dziļumā, atklājas patiesais skaistums, ko nomācis kauns, sāpes un dusmas. Uz baltā audekla parādās krāsas, kas līdz šim slēptas, gaisā atskan vārdi, kas līdz šim izteikti vien čukstus, – tabula rasa piepildās ar visām dzīves krāsām.

2016. gadā “Robežas” tika nominētas Igaunijas teātra balvai kategorijā United Performance Art. Izrādes līdzproducenti: festivāls “Sansusī”, (Latvija), Cirkör LAB (Zviedrija), Jatka 78 (Čehija).


10. aprīlī izrādi “Robežas” ir iespēja redzēt unikālā sastāvā, jo tikai Rīgā to pavadīs atzīti klasiskās mūzikas izpildītāji – čellists Ēriks Kiršfelds un pianists Ventis Zilberts.


Biļetes: Shop.Piletilevi.ee

www.cirks.lv
facebook.com/VSIARigascirks

TopBack

© Igaunijas vēstniecība Rīgā Skolas iela 13, LV-1010 Rīga, Latvija tel. (371) 6781 20 20, e-mail: embassy.riga@mfa.ee