Eesti English
Latviski
По-русски
Konsulārā informācija » Dokumenta pasūtīšana »

Dokumenta pasūtīšana

13.02.2014

Dokumentus, kurus izsniedz Igaunijas valsts iestādes (laulības, dzimšanas, miršanas, laulības šķiršanas, vārda maiņas apliecību, kā arī dažādas izziņas), ir iespējams pasūtīt ar Igaunijas Vēstniecības Latvijā starpniecību.

Lūdzam ņemt vērā, ka apliecība par ģimenes stāvokli tiek izsniegta personai, par kuru ir sastādīts ģimenes stāvokļa akts, vai arī personas likumīgajam pārstāvim. Miršanas apliecība tiek izsniegta laulātajam, radiniekam vai svainībā iegūtajam radiniekam.

Dokumentu pasūtīšanai no Igaunijas ar Igaunijas Vēstniecības starpniecību ir jāiesniedz dokumenta pasūtījuma pieteikums Konsulārajā nodaļā, pievienojot anketu ar jautājumiem (anketu ar jautājumiem ir iespējams aizpildīt igauņu, angļu vai krievu valodā).

Pasūtot dokumentu ir jāmaksā valsts nodeva, kurai tiek pievienota valsts nodeva par pasūtīto dokumentu. Vēstniecībā Jūs varat saņemt sīkāku informāciju par dokumenta cenu. Dokumenta pasūtīšanu ar Igaunijas Vēstniecības starpniecību var pieteikt arī pa pastu. Valsts nodevu varat apmaksāt konsulārajā nodaļā ar bankas karti vai skaidrā naudā euro.

Dokumentu no Igaunijas valsts iestādēm var pasūtīt arī bez vēstniecības starpniecības.

Ar dokumentu pasūtītāju sazināsies pa pasūtīšanas pieteikumā norādīto adresi vai telefonu, kad Igaunijas Vēstniecība būs dokumentus saņēmusi.

TopBack

© Igaunijas vēstniecība Rīgā Skolas iela 13, LV-1010 Rīga, Latvija tel. (371) 6781 20 20, e-mail: embassy.riga@mfa.ee