Eesti English
Latviski
По-русски
Jaunumi »

Par godu Igaunijas neatkarības dienai Jelgavā - „Sibyl Vane”

View all photos
23.02.2018

Piektdien, 23. februārī, dienu pirms Igaunijas Neatkarības dienas – Jelgavā, „Melno Cepurīšu Balerijā” , Raiņa ielā 28, plkst. 22.00 igauņu grupas „Sibyl Vane” koncerts.

"Sibyl Vane" ir mūziķu trio, no mazās Igaunijas pilsētas Pārnu, kas dažu gadu laikā spoži debitējis pašmāju ierakstu izdevniecības „I Love You Records” paspārnē, izdevuši divus albumus, šogad – arī to desmit igauņu grupu starpā, kas pretendē pārstāvēt valsti Eirovīzijas dziesmu festivālā.

https://www.youtube.com/watch?v=LyP3Yx0oges

Indie pop, post punk un 90-to gadu alternatīvās mūzikas sajaukums ir grupas formula, kas šīs grupas gadījumā veiksmīgi nostrādājis – grupas debijas albums „Love, Holy Water And TV” (2012) ir izpārdots, bet grupa sarūpējusi jaunu – „Sibyl Vane” , kas izdots aizgājušajā gadā, kompaktdisku un vinila plates formātā/

Jaunā albuma dziesmas „Bombers” , „Noyeé”, „No.44” – stabili bruģē grupai ceļu uz labākās Igaunijas alternatīvā / indie roka grupas titulu.

https://www.youtube.com/watch?v=eVUpuAX9fdQ

Grupa daudz koncertējusi gan Latvijas klubos un lielākajos festivālos, kā arī viesojusies Somijā, Zviedrijā, Lielbritānijā.

Grupas ģitāriste, dziedātāja un dziesmu autore Helēna Randlahta pirms diviem gadiem kļuva par pirmo Baltijas mūziķi, kuru par savu pārstāvi izvēlējais pazīstamais zviedru mūzikas instrumentu ražotājs „Hagström”.

https://www.facebook.com/sibylvaneband/

Koncerta sākums 22:00, ieejas maksa 3eur

TopBack

© Igaunijas vēstniecība Rīgā Skolas iela 13, LV-1010 Rīga, Latvija tel. (371) 6781 20 20, e-mail: embassy.riga@mfa.ee